Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Ochraniacze na poduszkę

Aktywne filtry

Poduszka to element pościeli, który jest najbardziej narażony na różnego rodzaju zabrudzenia. Znaleźć się mogą na niej pozostałości po makijażu, kosmetykach pielęgnacyjnych, kurz, a także martwy naskórek nawet jeśli chwilę wcześniej umyliśmy włosy. Rozwiązaniem tego problemu są pokrowce na poduszki. Aby wyczyścić poszewkę wystarczy ją zdjąć i włożyć do pralki. Po wysuszeniu poszewka znów jest higienicznie czysta i gotowa do użycia. Pokrowiec na poduszkę wykonany został z przewiewnej tkaniny, która nie przepuszcza szkodliwych roztoczy kurzu i zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów.

Pokrowce na poduszki w sklepie Lulandia

Proponowane przez nasz sklep pokrowce na poduszki wykonane zostały  wysokogatunkowych materiałów, które cechują się wysoką trwałością i odpornością na zniszczenia. Ponadto są wyjątkowo miłe w dotyku, dzięki czemu nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Pokrowce nie przepuszczają wilgoci, dlatego też stanowią skuteczną ochronę przed zabrudzeniami w przypadku rozlania się napoju na poduszkę. Pokrowce marki Mollyflex dostępne w ofercie nie szeleszczą, nie zsuwają się i nie przesuwają, a co za tym idzie nie zakłócają snu. Pokrowiec dopasowuje się do kształtu poduszki, tworząc z nią zgrany duet.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password