Lista produktów marki Serta

Firma Serta- Amerykański producent

Przedsiębiorstwo powstało w 1931 roku, a jego siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, dokładnie w Hoffman Estates w stanie Illinois. Blisko 92 lata na rynku zaowocowały doświadczeniem, dzięki któremu Serta jest szanowanym producentem na rynku, a materace spod tej marki cieszą się pozytywnymi opiniami. 

Dziś Serta jest pionierem w dziedzinie komfortu snu i marką nr 1 w Stanach Zjednoczonych. W swoje materace zaopatruje takie obiekty jak MGM GRAND czy CESARS PALACE, są to hotele o najwyższych standardach, w których jedna noc może kosztować do kilku tysięcy dolarów, Serta współpracuje także z hotelami CONRAD INTERNATIONAL, BELLAGIO oraz HILTON, cieszy się więc zaufaniem kompleksów wypoczynkowych, które wręcz ociekają luksusem i wygodą. 

Serta- Zawsze o krok przed innymi

Komfort oferowany przez materace Serta nie wziął się z przypadku, jest skutkiem badań oraz ulepszeń. Doświadczenia oraz próby, pozwoliły opracować dwa kultowe systemy- iComfort sleep oraz Perfect Sleeper, które zapewniają zdrowie snu i jego niesamowitą wygodę. 

W systemie iComfort jest zastosowana specjalna pianka, dzięki której ciało nie jest wykrzywione podczas snu. Naturalne wykrzywienia na twardym materacu, najczęściej mają miejsce w przypadku bioder, na materacach Serta, biodra zagłębią się w piankę, dzięki czemu ciało leży w najzdrowszej pozycji. Podobnie jest w przypadku Perfect Sleeper. Dodatkowo w materacach można mieć różnorakie udogodnienia, np. Regulację ułożenia. 

 

Grid
Lista

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-9 z 11 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie