Powered by Smartsupp

Stelaże regulowane ręcznie

Grid
Lista

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Stelaż FAMILY EXPERT Hilding

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 459,00 zł

Stelaż Select Expert Hilding

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 879,00 zł

Stelaż Docja Janpol ręcznie regulowany

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 629,00 zł

Według badań stelaż odpowiada aż za 30% jakości snu każdego człowieka. Stąd tak ważne jest, aby w swoim łóżku posiadać wysokiej jakości stelaż, gwarantujący komfortowy i nieprzerwany sen. Stelaże regulowane ręcznie to grupa stelaży, które cechuje przede wszystkim solidne wykonanie oraz wieloletnia niezawodność. 

Stelaże regulowane ręcznie – dla kogo?

Stelaż ręcznie regulowany to propozycja dla dwóch grup osób. Do pierwszej grupy zaliczymy osoby całkowicie zdrowe, które z racji dużej ilości spędzanego czasu w łóżku poszukują wyższego komfortu. Natomiast drugą grupą są osoby, które posiadają różnego rodzaju dolegliwości związane z kręgosłupem i z tego powodu nie powinny spać na płasko oraz posiadają problemy z krążeniem krwi. Możliwość dowolnej regulacji części nożnej pozwala na sprawniejsze odprowadzanie krwi w stronę serca oraz zmniejszenie nieprzyjemnego uczucia ciężkości nóg. Ręcznie regulowany stelaż pozwala na regulację tak często, jak tego potrzebujemy. 

Konstrukcja stelaży ręcznie regulowanych

Każdy stelaż regulowany ręcznie dostępny w naszym sklepie, wykonany został z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych. Drewniane listwy są sprężyste, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Znakomicie podtrzymują materac gwarantując jego stabilne położenie. Ponadto stelaż ręcznie regulowany posiada 28 gęsto ułożonych listew z drewna klejonego warstwowo, co z kolei przekłada się na komfortowy wypoczynek niezależnie od przyjętej pozycji. Mechaniczna regulacja nachylenia pozwala decydować nam o wysokości ustawienia zagłówka. Co więcej, w tego typu materacach regulacji podlega również część nośna. Listwy zostały zamocowane na kauczukowych, które chronią przed ścieraniem oraz głośną pracą stelaża. 

Zalety stelaży z regulacją ręczną

Do najważniejszych zalet stelaża z ręczną regulacją zaliczyć, można całkowitą kontrolę nad tym, jak wygląda ułożenie ciała w łóżku. Stelaż gwarantuje również odpowiednią wentylację materaca, dzięki czemu materac swoje niezmienione właściwości zachowuje przez dłuższy czas. Ręcznie regulowany stelaż jest skonstruowany z myślą o łatwości użytkowania, bezpieczeństwie i niezawodności.

Stelaże ręcznie regulowane w sklepie Lulandia

Stelaże regulowane ręcznie dostępne w ofercie naszego sklepu to szeroka gama stelaży przeznaczona dla osób, które chcą zapewnić sobie zdrowy i komfortowy sen. Idealne dla osób, które w łóżku lubią nie tylko spać, ale również czytać czy też oglądać telewizję. Komfortowy i długi sen przekłada się na nasze samopoczucie oraz naszą efektywność w ciągu całego dnia. Nie pozwól wiec zakłócić swojego snu i wybierz stelaż z ręczną regulacją do swojego łóżka.

Sprawdź również materace i łóżka dostępne w naszej ofercie!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie