Powered by Smartsupp

Materace sprężynowe

Grid
Lista

Jest 166 produktów.

Pokazano 1-9 z 166 pozycji
  • Promocja

Materac Tango Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 1 167,00 zł Cena podstawowa 1 459,00 zł -20%
  • Promocja

Materac Pasodoble Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 1 303,00 zł Cena podstawowa 1 629,00 zł -20%
  • Promocja

Materac Flamenco Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 1 383,00 zł Cena podstawowa 1 729,00 zł -20%
  • Promocja

Materac Lambada Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 1 703,00 zł Cena podstawowa 2 129,00 zł -20%
  • Promocja

Materac Makarena Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 1 952,00 zł Cena podstawowa 2 789,00 zł -30%

Materac Step Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 719,00 zł

Materac Fandango Hilding kieszeniowy z kokosem

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 939,00 zł

Materac Zorba Hilding kieszeniowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 999,00 zł
  • Promocja

Materac Electro Hilding hybrydowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 2 541,00 zł Cena podstawowa 3 388,00 zł -25%

Od lat na polskim rynku dominują materace sprężynowe. W ich wnętrzu mogą znajdować się sprężyny: bonellowe, kieszeniowe i multipocket. Charakter całego materaca zmienia się w zależności od rodzaju zastosowanego wypełnienia. Nowoczesne materace sprężynowe są porównywalne pod względem jakości i komfortu do innych typów. Materace te posiadają sprężyny zamknięte w unikalnej obudowie, co zapobiega ich odkształcaniu się i przesuwaniu podczas użytkowania. Posiadają również różnego rodzaju pianki i inne materiały wyściełające, co poprawia jakość snu i czyni go bardziej komfortowym. Są one popularne ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. 

Materace sprężynowe – dla kogo?

Materac kieszeniowy został zaprojektowany tak, aby zapewnić twarde, ortopedyczne podparcie. Materac ten sprawdzi się w profilaktyce schorzeń z układem mięśniowo-szkieletowym, jak również jako pomoc w walce dolegliwościami bólowymi. Podczas leżenia na boku kręgosłup pozostaje w optymalnej pozycji dzięki pojedynczym sprężynom naciskowym. Skorzystają z nich zarówno seniorzy, jak i osoby w średnim lub młodszym wieku. Dodatkową zaletą materacy sprężynowych jest to, że nie przenoszą drgań, więc osoby, które wolą nie być budzone przez partnera, bo kładą się spać później lub często zmieniają pozycję w nocy, nie zostaną obudzone.

Materace sprężynowe – rodzaje sprężyn

Jak sama nazwa wskazuje, wkład materaca sprężynowego składa się ze sprężyn. Na 1 m2 materaca przypada ich co najmniej 250. Ponieważ istnieje kilka rodzajów materacy sprężynowych, nie zawsze są one takie same. Na przykład materace bonellowe zbudowane są ze sprężyn o tej samej nazwie w kształcie klepsydry. Ciężar rozkłada się równomiernie na materacu, ponieważ sprężyny w kształcie klepsydry odchylają się na większej powierzchni. Z kolei bardziej nowoczesny materac kieszeniowy składa się z materiałowych kieszeni zawierających niezależnie działające sprężyny, gwarantujące, że działanie jednej sprężyny nie zakłóca działania drugiej, co skutkuje bardziej precyzyjnym dopasowaniem i lepszą wrażliwością na nacisk. Materac multipocket funkcjonuje podobnie, ale zamiast jednej sprężyny na każdy metr kwadratowy, posiada ich więcej, co prowadzi do wyższego poziomu komfortu podczas snu.

Materace sprężynowe na wymiar

Przy wyborze materaca sprężynowego należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Najbardziej kluczowym czynnikiem jest rozmiar materaca. Wybierz taki, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom - pamiętaj, że liczba śpiących na nim osób również ma znaczenie. Materace sprężynowe 120×200 lub 140×200 będą dobrym wyborem, jeśli chcesz mieć łóżko jednoosobowe. Pamiętaj, że wymiary materaca to nie jedyna rzecz, która ma znaczenie, ponieważ musisz uwzględnić także ramę łóżka. Dla par potrzebne będą duże materace. Materac sprężynowy 180×200 to obecnie najpopularniejszy typ. Aby zapewnić komfortowy sen jednej osobie, zaleca się 30-40 centymetrów przestrzeni. Należy pamiętać, że wszystko zależy od osobistych preferencji, a także wielkości sypialni.

W ofercie dostępne są materace sprężynowe o wymiarach:

- materace sprężynowe 80x200

- materace sprężynowe 90x200

- materace sprężynowe 100x200

- materace sprężynowe 120x200

- materace sprężynowe 140x200

- materace sprężynowe 160x200

- materace sprężynowe 180x200

- materace sprężynowe 200x200

Materace sprężynowe w sklepie Lulandia

Osoby preferujące klasyczne i trwałe rozwiązania powinny zdecydować się na zakup materaca sprężynowego. W naszym sklepie posiadamy materace Hilding, Curem, Janpol i Gomarco, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i trwałość. Materace do spania ze sprężynami są niezwykle trwałe, nawet po latach nie odkształcają się i nie zapadają. Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepszy model dla Ciebie.

Sprawdź jeszcze łóżkastelaże dostępne w naszej ofercie!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie