Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Lista produktów marki PerDormire

Materace PerDormire to włoska marka założona w 1971 roku w Montale, która łączy lata doświadczeń włoskich rzemieślników produkujących materace od pokoleń. Każde rozwiązanie technologiczne oraz ekologiczne materiały wykorzystane do produkcji tych wysokiej klasy materacy i poduszek, są zwrócone na ciągłe podnoszenie jakości produktu, jego trwałości, łatwości w utrzymaniu i polepszeniu komfortu snu klientów. Istotnym wyznacznikiem kierunku rozwoju firmy jest poszanowanie dla środowiska i dbałość o ekologię oraz wdrażanie najnowszych technologii umożliwiających tworzenie produktów z najwyższej półki. PerDormire to firma od ponad 50 lat sprzedająca materace na całym świecie. 

Materace PerDormire w ofercie Dr Materac

W ofercie sklepu znajduje się materac termoelastyczny Bio Memory 2.0. Jest to produkt przeznaczony dla osób lubiących być otulonymi w czasie snu z uwagi na fakt, iż wkład stanowią dwie warstwy pianek połączone w gruby, mierzący 20 cm materac. Warstwa górna wykonana jest z Bio Visco Mind, czyli warstwy termoelastycznej niezwykle czułej na zmiany temperatury. Dodatkowym atutem tej warstwy jest to, że niejako podąża za kształtem sylwetki użytkownika i łatwo się do niej dopasowuje. Panka ta jest wytwarzana w oparciu o oleje roślinne. Rdzeń i podstawę materaca stanowi 14 cm wysokoelastycznej pianki WaterFoam. Niejako bonus stanowi pianka Visco Mind Clima Fresh, która jest integralną częścią pokrowca Bamboo. Bezpieczny dla alergików pokrowiec wykonany jest ze sprężystych i oddychających włókien High-tech. 

Grid
Lista

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-9 z 29 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password