Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Lista produktów marki Janpol

Janpol to polski producent materacy, łóżek, stelaży, poduszek i dodatków do nich, wywodzący się z okolic Orzesza w województwie śląskim. To rodzinna firma, w której fundamentalne znaczenie mają ludzie z pasją do wygodnego spania. Janpol łączy w swoich produktach klasyczne rozwiązania z najnowocześniejszymi technologiami tworzenia wygodnych miejsc do snu oraz z najnowocześniejszymi surowcami, które są dostępne na polskim rynku. Dodatkowo surowce pochodzą z Polski i Europy, a firma jest napędzana polskim kapitałem.

Materace Janpol w ofercie Dr Materac

Na stronie znajdują się najpopularniejsze produkty firmy Janpol, czyli wygodne materace do spania i inne dodatki do sypialni. Szeroki wybór materacy od sprężynowych po lateksowe pozwala na znalezienie dobrego modelu dla własnych potrzeb. Bogaty wybór poduszek w ergonomicznych, jak i klasycznych kształtach pozwala na dobranie jej kształtu i modelu do prywatnych preferencji. Z kolei stelaże i łóżka Janpol zapewniają wygodne miejsce do spania i odpoczynku w stylowym wydaniu. Janpol to gwarancja jakości. 

Grid
Lista

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-9 z 65 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password