Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Lista produktów marki Hilding

Szwedzka marka Hilding to firma zajmująca się produkcją wyposażenia gwarantującego komfortowy sen. Powstała w latach 70-tych minionego wieku na terenie Szwecji i od początku skupiła się na produkcji materacy i poduszek, które mają zapewnić komfortowe i zdrowe warunki snu. W Polsce firma Hilding ze swoją ofertą pojawiła się na początku XXI wieku w roku 2003, gdy produkty szwedzkiego producenta zaczęły pojawiać się w krajowych sklepach. 

Rodzaje materaców Hilding dostępne w ofercie Dr Materac:

  • materace piankowe Hilding
  • materace lateksowe Hilding
  • materace sprężynowe Hilding
  • materace nawierzchniowe Hilding

Oferta Hilding dostępna w sklepie Dr Materac

Podstawą oferty są oczywiście znajdujące się w sprzedaży materace, wśród których znajduje się naturalny materac Aspre czy kilkuwarstwowy piankowy materac Boogie czy Bora. W sprzedaży są poprawiające komfort snu materace kieszeniowe czy bogaty wybór materacy lateksowych. Oferta firmy Hilding w sklepie to również akcesoria poprawiające komfort snu, wśród których wymienić można topper czy ofertę poduszek, dzięki czemu obudzić się można bez bólu karku i kręgosłupa. Podstawą stale rozwijanej bazy produktów Hilding są jednak w sklepie materace w różnych rozmiarach i wariantach.

Grid
Lista

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-9 z 53 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password