Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Salon Dr Materac w Myślenicach:

ul. Kazimierza Wielkiego 102

tel: 570115075

e-mail: myslenice@drmaterac.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupu wygodnego i funkcjonalnego materaca lub łóżka w salonie sprzedaży Dr Materac w Myślenicach. Oferujemy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo i pomoc.

Materace Myślenice - salon stacjonarny

Salon stacjonarny w Myślenicach to komfortowe miejsce, w którym klienci znajdą niezwykle wygodne i komfortowe materace i łóżka najwyższej jakości. Nasi pracownicy zapewniają pomoc w czasie zakupu, w oparciu o indywidualne preferencje i życzenia. Bogata oferta materaców, wśród których znajdują się materace piankowe, materace sprężynowe i te dedykowane dzieciom i młodzieży. Rozumiemy, że wybór łóżka i odpowiedniego materaca dla wielu może okazać się problematyczne, dlatego zapraszamy zainteresowanych do stacjonarnego punktu Dr Materac w Myślenicach. Wykwalifikowany personel sprzedaży pomogą dobrać odpowiedni stopień twardości, jak również podpowiedzą jakie poduszki sprawdzą się najlepiej, aby sen był jeszcze efektywniejszy.

Ekspozycja salonu

Salon z materacami i łóżkami w Myślenicach - Dr Materac. Widok z zewnątrz budynku.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password