Powered by Smartsupp

Pokrowce na materac

Grid
Lista

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Pokrowiec na materac BIAXIAL Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 363,00 zł

Pokrowiec na materac PUROACTIVE Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 294,00 zł

Pokrowiec na materac SILVER PROTECT Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 294,00 zł

Pokrowiec na materac SMART Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 209,00 zł

Pokrowiec na materac TENCEL Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 294,00 zł

Pokrowiec na materac MICROTENCEL Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 423,00 zł

Pokrowiec na materac to nieodłączny element każdego materaca. Choć nie należy do najtańszych dodatków, to inwestycja ta szybko się zwraca. Pokrowiec pełni funkcję nie tylko estetyczną, ale również praktyczną. Jego podstawowym zadaniem jest ochrona wkładu materaca przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i zanieczyszczeniami. Ponadto stanowi skuteczną barierę przed namnażaniem się bakterii, pleśni oraz grzybów. Pokrowiec na materac jest pierwsza warstwą, która ma styczność ze skórą człowieka. Wysokiej jakości pokrowiec na materac wpływa na komfort podczas codziennego snu. 

Jaki pokrowiec na materac wybrać?

Kupując pokrowiec na materac, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Najważniejszą z nich jest materiał, z którego wykonany pokrowiec. Wysokiej jakości pokrowiec na materac powinien być wodoodporny i przepuszczać powietrze, aby nie dopuścić do przenikania wilgoci do materaca. Tani pokrowiec może powodować podrażnienia skóry, nadmierną potliwość i dyskomfort wynikający ze słabej przepuszczalności powietrza. Kupując pokrowiec, upewnij się, że jest on wykonany z materiału o odpowiedniej przepuszczalności powietrza.

Materace z technologią Purotex®

Tkaniny użyte do produkcji naszych pokrowców zostały poddane zaawansowanej obróbce przy użyciu technologii Purotex®, która wykorzystuje moc naturalnych probiotyków zamkniętych w mikrokapsułkach. Te unikatowe mikrokapsułki, aktywowane przez tarcie między ciałem a tkaniną, pękają, uwalniając probiotyki na powierzchnię pokrowca materaca. Probiotyki, będące w 100% naturalnym rozwiązaniem przeciwalergicznym, zaczynają się namnażać, skutecznie redukując alergeny i drobnoustroje, które mogą powodować reakcje uczuleniowe. Dzięki specjalnej kapsułkowaniu, uwalnianie probiotyków odbywa się w sposób kontrolowany i zapewnia długotrwałą ochronę. Ta przełomowa technologia została opracowana na podstawie obszernych badań naukowych i była wielokrotnie testowana w praktyce, co potwierdza jej skuteczność i innowacyjność w zapewnianiu zdrowszego środowiska snu.

Pokrowce na materac w sklepie Lulandia

Pokrowce na materac dostępne w naszym sklepie to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekuje produkty najwyżej jakości, trwałości i estetyki. Oferowane pokrowce wyposażone zostały w błyskawiczny zamek, który umożliwia szybkie zdjęcie i założenie pokrowca. Na szczególną uwagę zasługują pokrowce marki Grandalf, Grey oraz Pixel, które zawierają powłokę Sanitized. Powłoka ta eliminuje roztocza, zapobiega powstawaniu plam oraz tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów. W ofercie posiadamy również pokrowce z jonami srebra, a także z pokrowce z powłoką Purotex, która gwarantuje najwyższą ochronę antybakteryjną i antyalergiczną. Bogata oferta wzorów i tkanina sprawia, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni materac dla siebie.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie