Ochraniacze na materac

Grid
Lista

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-9 z 21 pozycji

Ochraniacz na materac to podstawowy element wyposażenia łóżka. Ma on ogromny wpływ nie tylko na wygląd łóżka ale również na komfort i higienę naszego snu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ma za zadanie skutecznie odprowadzać wilgoć, zatrzymać rozwój bakterii oraz maksymalizować wygodę użytkownika. Są przyjemne w dotyku, dzięki czemu możemy je stosować zamiast prześcieradła.

Ochraniacz na materac – dlaczego warto go kupić?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: Czy warto kupić ochraniacz na materac? Odpowiedź brzmi TAK! Po pierwsze ochraniacz to najlepsze możliwe zabezpieczenie materaca przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Po drugie zastosowane do produkcji ochraniacza materiały skutecznie odprowadzają wilgoć, dzięki czemu użytkownik ma do czynienia z przyjemnym i suchym środowiskiem, w trakcie snu. Po trzecie ochraniacz na materac zapobiega przedostawaniu się do wnętrza materaca martwego naskórka, który jak wiadomo jest pożywką dla roztoczy. Po czwarte ochraniacz zapewnia dłuższe życie materacowi i skutecznie chroni go przed przypadkowym zalaniem różnego rodzaju płynami. Warto pamiętać również, że w odróżnieniu od właściwego pokrowca materaca – ochraniacz na materac możemy znacznie łatwiej wyczyścić. Wystarczy wyprać go w bardzo wysokiej temperaturze (nawet 95°C). Zarówno zdjęcie jak i ponowne założenie materaca nie powinno sprawić nam żadnego kłopotu. Powyższe zalety ochraniacza sprawiają, że jest on niezwykle przydatny, dlatego też warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości ochraniacz, dzięki któremu nasz materac będzie czysty, świeży i długo zachowa swój wygląd.

Ochraniacze na materac w sklepie Lulandia

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości ochraniacze na materac posiadające właściwości antyalergiczne i bakteriobójcze. Ochraniacze dostępne są w wielu standardowych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasują Państwo ochraniacz do posiadanego materaca. Proponowane przez nas ochraniacze to produkty znanych i cenionych marek takich jak: Janpol, Hilding, Magniflex

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie