Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Ławy/stoliki kawowe

Grid
Lista

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-9 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Stoliki kawowe i ławy od lat cieszą się niezwykła popularnością. Nie ma nic w tym dziwnego, w końcu posiadają szereg walorów estetycznych oraz użytkowych. Wykorzystywane mogą być zarówno w dużych, przestronnych salonach jak i małych.

Stoliki kawowe idealne do każdego wnętrza

Stoliki kawowe w większości przypadków ustawiane są w pobliżu kanapy i foteli, gdzie służą jako użyteczny mebel do postawienia filiżanki, miski czy też talerza. Nierzadko okazuje się, że jeden stolik kawowy to za mało, zwłaszcza jeśli meble wypoczynkowe to nie tylko mała dwuosobowa sofa. Przy kilku fotelach, większej sofie lub przestronnym narożniku może być potrzebny dodatkowy mały stolik kawowy, który z reguły ustawia się obok fotela najbardziej oddalonego od głównej ławy. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu nie musisz wstawać za każdym razem, gdy chcesz chwycić przekąskę lub postawić napój na blacie. Stolik kawowy może być wykorzystany również jako powierzchnia, na której można postawić lampę. Takie dodatkowe oświetlenie może być przydatne zarówno w salonie, jak i w sypialni, czy w pokoju dziecka, dając możliwość poczytania książki przed snem. Dlatego też stoliki o mniejszym rozmiarze sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, w której zorganizowana jest strefa relaksu.

Stoliki kawowe w sklepie Lulandia.pl

W sklepie Lulandia znajdą Państwo industrialne stoliki kawowe, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Unikalny wygląd tych stolików wynika z ich konstrukcji - metalowa geometria podstawy kontrastuje z ciepłym dębowym blatem. Stoły te mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu, w którym będzie mógł spełniać swoją funkcję.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password