Powered by Smartsupp

Stelaże bez regulacji

Grid
Lista

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-9 z 15 pozycji

Stelaż Select Classic Hilding

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 619,00 zł

Stelaż Family Classic Hilding

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 299,00 zł

Stelaż Apollo I Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 308,00 zł

Stelaż Apollo II Janpol

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 269,00 zł

Stelaż Tempur Premium Flex 500

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 2 288,00 zł

Stelaż Futura NV Sembella

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 373,00 zł

Stelaż Futura Slim Sembella

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 355,00 zł

Stelaż Natura NV Sembella

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 285,00 zł

Stelaż Natura Slim Sembella

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 260,00 zł

Stelaż do łóżka to nieodłączny element, na którym kładziony jest materac do spania. Ma on wpływ nie tylko na komfort naszego snu, ale także na żywotność materaca. Proste stelaże bez regulacji zwane również stelażami statycznymi to rozwiązanie, które gwarantuje stabilne i równomierne podparcie oraz doskonałą współpracę z wszelkiego typu materacami. Jest to klasyczna i najprostsza konstrukcja, która spotykana jest przy większości łóżek, które nie muszą spełniać szczególnych wymagań, spowodowanych, chociażby chorobą. Odpowiednio dobrany stelaż bez regulacji to gwarancja komfortowego snu.

Stelaż statyczny czy regulowany?

Na rynku dostępne są stelaże bez regulacji oraz stelaże z regulacją ręczną lub elektryczną. Stelaże bez regulacji charakteryzują się przede wszystkim stałą pozycją. Dlatego też gdy chcemy np. usiąść w łóżku lub podnieść wyżej nogi, konieczne może okazać się zastosowanie dodatkowych poduszek. Mimo to stelaże bez regulacji zapewniają równie wysoki komfort snu, co modele regulowane.

Właściwości stelaża bez regulacji

Stelaż bez regulacji posiada wytrzymałe ramy, które gwarantują stabilne oraz równomierne podparcie. Z kolei znajdujące się w stelażu sprężyste listwy gwarantują odpowiednią współpracę z dowolnym materacem, jaki zostanie na stelażu umieszczony. Listwy znajdujące się w stelażu zostały osadzone w specjalnym, kauczukowym uchwycie, który stanowi zabezpieczenie przed ścieraniem oraz skutecznie wygłusza pracę stelaża. Co więcej, listwy posiadają specjalne pierścienie, których zadaniem jest właściwa regulacja stopnia twardości. W ten sposób sami możemy dopasować twardość materac do swoich potrzeb. Jest to niezwykle przydatna funkcja, gdyż jak wiadomo materac kupuje się raz na kilka lat, a w tym czasie nasze potrzeby mogą kilkukrotnie uleć zmianie. 

Stelaże bez regulacji w sklepie Lulandia

W ofercie naszego sklepu nie mogła zabraknąć oczywiście wysokiej jakości stelaży bez regulacji, które spełniają wymagania odmiennych grup Klientów. Rozmiary stelaży statycznych są dopasowane do większości obecnie dostępnych łóżek na rynku. Zatem jeśli chcą Państwo zapewnić prawidłowe podparcie dla materaca przy zachowaniu niskich kosztów to zalecamy wybrać stelaż bez regulacji.

Sprawdź również materacełóżka dostępne w naszej ofercie!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie